GS Group

GSGroup avas oma kontorid Baltikumis aastal 2006.

GSGroup AS oma tooterühmadega Guard Systems, Handyman ja Smartday on Euroopa juhtiv teenuste ja süsteemide pakkuja mobiilside andmehõivelahenduste vallas. 1992. asutatud ettevõtte peakorter on Sandefjordis, mujal Euroopas on üheksa tütarettevõtet. Kontsernil on enam kui 120 000 aktiivset tellijat, 150 töötajat ja tugevad majandusnäitajad.

GSGroup AS on mobiilsete andmehõivelahenduste valdkonnas Euroopa juhtiv teenuste ja süsteemide pakkuja. Meie tooteportfoolio sisaldab praegu kaubamärke Handyman, Smartday ja Guard Systems.

  1. aastal asutatud ettevõte peakorter asub Norras Sandefjordis ning kontsernil on müügiesindused Oslos, Stockholmis, Gothenburgis, Kopenhaagenis, Tallinnas, Riias, Vilniuses, Dortmundis, Budapestis ja Helsingis.

Saja viiekümne töötajaga kontsernil on tütarettevõtted kümnes Euroopa riigis.

Viimase 20 aasta kestel on ettevõttel olnud üks ja sama kindlustunnet sisendav omanik (AS Atlantis Vest), kes on investeerinud ettevõtte pikaajalisse arengusse ning võimaldanud sellel praeguseks kasvada tugevaks turuosaliseks.

GSGroup on väga teadlik sellest, et hea toode peaks sisaldama lisavõimalusi, ning paljud meie kliendid kasutavad teenuseid mitmes ettevõttes, nende tegevust omavahel sidudes. Võimalus ajada asju ühe keskse töökorraldajaga tähendab meie klientide jaoks kergemaid ja lihtsamaid tööpäevi.

GSGroupi käibe- ja tulemusnäitajad on viimastel aastatel olnud väga head – 2015. aastal oli meie käive 150 miljonit Norra krooni.